Суд дозволив оглянути "Буковель" та "Дніпро-Арену" у справі Приватбанку
Печерський районний суд Києва дозволив Генеральній прокуратурі оглянути гірськолижний курорт "Буковель", стадіон "Дніпро-Арена" і ангар аеропорту "Дніпропетровськ".
Про це свідчать відповідні судові ухвали, передають "Українські Новини".
Генпрокуратурою проводиться розслідування за фактом зловживання службовим становищем і заволодіння посадовими особами Приватбанку чужим майном в особливо великих розмірах.
Слідством установлено, що посадові особи Приватбанку не забезпечили виконання відшкодування можливих збитків.
Так, у 2014 році Національним банком Приватбанку було видано рефінансування на 19,889 млрд гривень для підтримки ліквідності.
Як заставу Нацбанку було надано готельний комплекс, що перебуває в Івано-Франківській області, Яремче, с. Поляниця та земельну ділянку площею 2,9574 га (іпотечний договір укладено з ТОВ "Зірка Буковелі" у червні 2014).
Також за рефінансуванням було заставлено першу чергу стадіону "Металург" (стара назва стадіону "Дніпро-Арена", договір укладено із ФК "Дніпро" у травні 2014 року), ангар для обслуговування літаків Boeing-737, Embraer-145 в аеропорту "Дніпропетровськ" (договір іпотеки укладено з ТОВ "Міжнародний аеропорт "Дніпропетровськ" у червні 2014 року).
Крім того, заставлено інші об'єкти нерухомості в Дніпрі: будівлю по вул. Набережна Заводська, 9 (салон "АвтоПриват", договір з ТОВ "Арлан"), футбольне поле навчально-тренувальної бази (договір з ТОВ "Ректайм"), приналежну кіпрській Тровелко Холдингс нерухомість по вул. Набережна Перемоги, 42Б (поряд із АЗС "Авіаз"), нерухомість по вул. Боброва, 1 (ТЦ "Приозерний", договір з ТОВ "Арлан").
Суд дозволив 12 жовтня оглянути всі зазначені об'єкти.
Нагадаємо, Печерський районний суд Києва наклав арешт на будівлю заводу "Біола", будівлю, яку орендує телерадіокомпанія "Студія 1+1", а також літак Boeing.
Як повідомлялося, 10 серпня директор НАБУ Ситник заявив, що НАБУ проводить економічні дослідження щодо справи про розкрадання коштів Приватбанку.
21 грудня минулого року Приватбанк перейшов у державну власність.
Як відомо, за словами екс-голови Приватбанку Олександра Шлапака, ГПУ відкрила кілька кримінальних справ проти колишніх керівників або власників банку за статтями 218 і 220 Кримінального кодексу, а саме - доведення банку до неплатоспроможності.
Крім того, генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що ГПУ, НАБУ та САП розслідують декілька справ, пов'язаних з Приватбанком.
Читайте також: Тіні Приватбанку. Що Коломойський наобіцяв Кабміну та НБУ і не виконав
Рекомендуємо почитати: "З таким настроєм слона не продати". Чи домовиться Коломойський з державою щодо кредитів Приватбанку
Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"