Суд заарештував майно чотирьох підприємств Коломойського
Печерський райсуд Києва заарештував майно Орджонікідзевського гірничо-збагачувального комбінату, Нікопольського заводу феросплавів, Марганецького гірничо-збагачувального комбінату і "Дніпроазоту".
Про це йдеться в ухвалі суду від 14 вересня, опублікованому в Єдиному реєстрі судових рішень.
Заборону накладено в рамках справи про махінації "Приватбанку", яке було порушено ще три роки тому.
Посадові особи "Приватбанку" підозрюються в заволодінні 19 млрд гривень, виділеними Нацбанком на рефінансування фінустанови.
Слідство встановило, що "Приватбанк" видав 42-м підконтрольним підприємствам кредити в розмірі від 18 до 73 млн доларів під заставу майнових прав на товар.
Ці підприємства, в свою чергу, уклали сумнівні угоди, здійснивши 100% передоплату і перерахувавши гроші на рахунки нерезидентів нібито з метою отримання товарів. Однак поставка товарів не відбулася, а гроші не повернуті.
Нагадаємо, раніше Печерський районний суд Києва в рамках цієї ж справи наклав арешт на будівлю заводу "Біола", будівлю, яку орендує телерадіокомпанія "Студія 1+1", а також літак Boeing.
Як повідомлялося, 10 серпня директор НАБУ Ситник заявив, що НАБУ проводить економічні дослідження щодо справи про розкрадання коштів Приватбанку.
21 грудня минулого року Приватбанк перейшов у державну власність.
Як відомо, за словами екс-голови Приватбанку Олександра Шлапака, ГПУ відкрила кілька кримінальних справ проти колишніх керівників або власників банку за статтями 218 і 220 Кримінального кодексу, а саме - доведення банку до неплатоспроможності.
Крім того, генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що ГПУ, НАБУ та САП розслідують декілька справ, пов'язаних з Приватбанком.
Читайте також: Тіні Приватбанку. Що Коломойський наобіцяв Кабміну та НБУ і не виконав
Рекомендуємо почитати: "З таким настроєм слона не продати". Чи домовиться Коломойський з державою щодо кредитів Приватбанку
Економічна правда
Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"