Прокуратура знайшла порушення на липецькій фабриці Roshen

П'ятниця, 7 жовтня 2016, 12:03

Прокуратура Жовтневого району Липецька за підсумками перевірки АТ ЛФК "Рошен" виявила численні порушення вимог законодавства про промислову безпеку.

Про це повідомила прес-служба відомства, пише РБК.

Претензії прокуратури викликало те, що технологічна схема газового обладнання підприємства не відповідає його фактичному розташуванню, на зовнішніх ділянках газопроводів є сліди корозії, а на ділянках території поблизу газорозподільних мереж складуються будівельні матеріали.

Крім того, план заходів щодо локалізації та ліквідації наслідків аварій на небезпечних виробничих об'єктах не відповідає вимогам нормативних документів, зазначила прокуратура.

Реклама:

За результатами перевірки посадовим особам заводу, відповідальним за промислову безпеку, наглядове відомство винесло чотири постанови у справах про адміністративні правопорушення.

Винні посадові особи були оштрафовані на 20 тис. руб. кожен.

Як повідомлялося раніше, суд заборонив стягувати з липецької фабрики "Рошен" 140 мільйонів рублів.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко, всупереч заявам, досі не передав свої активи у траст, однак почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії.

Як відомо, у січні 2016 року Петро Порошенко заявив, що передав свою частку "Рошен" у незалежний "сліпий" траст під управлінням іноземного банку.

"Я цього року підписав договір про передачу моєї частки в "Рошені" у незалежний траст, який заснований на моделі "blind trust". Згідно з провідними міжнародними стандартами та в повній відповідності до законодавства України", - заявив Порошенко. 

"Згідно з цим договором, жодна моя вказівка, не має юридичної сили. В якості управителя цього трасту призначений респектабельний іноземний банк першої категорії, який буде володіти, контролювати і управляти активами", - додав він. 

В Адміністрації президента не змогли назвати "Українській правді" банк, який управлятиме "сліпим трастом".

Сліпий траст – це система відносин, у якій довірчим власникам заборонено надавати бенефіціарам будь-яку інформацію про управління капіталами трасту.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: