До Липецької фабрики "Рошен" пред'явили нові податкові вимоги

Середа, 3 лютого 2016, 19:35

Податкові органи РФ пред'явили нові вимоги до Липецької фабрики "Рошен", що належить президенту України Петру Порошенку.

Про це йдеться в матеріалах Липецького арбітражного суду, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з матеріалами, міжрайонна інспекція ФНС для найбільших платників податків у Липецької області направила фабриці вимогу про сплату податку, відповідної пені, а також штрафу і відсотків в загальній сумі 374,420 млн рублів.

У свою чергу, фабрика звернулася до арбітражного суду з позовом про визнання незаконним рішення податкового органу та попросила суд прийняти забезпечувальні заходи.

Реклама:

Розглянувши подані матеріали, насамперед декларацію фабрики з податку на прибуток за 11 місяців 2015 року, звіт про фінансові результати за 2014 рік із заявленою сумою збитку в 407,267 млн рублів, "суд прийшов до висновку, що стягнення податковим органом донарахованих оскаржуваним рішенням сум може заподіяти фабриці значної шкоди ", йдеться в матеріалах суду.

При цьому суд врахував, що в грудні 2015 року інспекція заборонила без згоди з податковим органом відчужувати майно фабрики на суму 373,853 млн рублів.

Суд заборонив міжрайонній інспекції здійснювати безспірне стягнення з фабрики донарахованих сум до набрання чинності судового акта щодо оскарження рішення інспекції.

Тим часом, триває суперечка між фабрикою і податковою інспекцією з приводу позовних вимог податківців на 361,5 млн рублів.

Після проходження відповідних судових інстанцій фабрика подала касаційну скаргу. Арбітражний суд Центрального округу запланував її розгляд на 15 березня 2016 року.

Roshen об'єднує ряд кондитерських фабрик в Україні, а також Клайпедську кондитерську фабрику (Литва), АТ "Липецька кондитерська фабрика "Рошен" і фабрику Bonbonetti Choco (Угорщина).

Концерн виробляє до 200 видів кондитерських виробів, загальний обсяг виробництва продукції досягає 410 тисяч тонн на рік.

Порошенко після вступу на посаду президента України заявляв про намір продати свої активи.

У середині січня 2016 року він повідомив, що він передав свою частку в корпорації в незалежний "сліпий" траст. Банк, який є управителем трасту, має також 4-річну довіреність на переговори про продаж активів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама:
Підпишіться на наші повідомлення!