Українські розробники запустили міжнародну фріланс-біржу ®
Українці представили сервіс для вирішення актуальних завдань фрілансерів та їх роботодавців.
Українські розробники запустили в червні міжнародну фріланс-біржу Proffstore.com, яка являє собою бізнес-орієнтовану соціальну мережу, повідомили в прес-службі нового сервісу.
Його функціонал дозволяє користувачеві перетворити свій аккаунт у віртуальний офіс. У ньому вітчизняні підприємці можуть наймати фахівців, контролювати розробку власних високотехнологічних продуктів, планувати справи і проводити платежі, підписувати договори в кілька кліків і в будь-якій точці світу.
Віртуальний офіс передбачає істотне скорочення звичайних витрат, які в звичайному форматі і в суворих реаліях української економіки довелося б віддавати за оренду спеціального приміщення для співробітників і забезпечення робочого процесу.
Зменшення ризиків роботи з фрілансерами
Незважаючи на економічну вигоду віддаленої роботи, співпраця з фрілансерами також має свої ризики. Працюючи з фрілансерами віддалено, підприємці не мають ефективних інструментів контролю. Ця проблема часто призводить до зриву термінів, недостатньої якості роботи і т.д.
Однак іншої альтернативи у середнього українського бізнесмена сьогодні не існує. Тому багато хто змушений ризикувати, покладаючись на те, що невисока вартість послуг віддалених співробітників з легкістю окупить можливі ризики. Саме ці проблеми має намір вирішити біржа фрілансу Proffstore.
Розробники Proffstore.com акцентують увагу на послузі PIM (Premium IT-management), суть якої полягає в наданні персонального менеджера роботодавцям, які розміщують на біржі проект з бюджетом понад 10 тисяч доларів.
Згідно з пакетом PIM, професійний менеджер підбере під завдання клієнта оптимальну команду, яка буде складатися з досвідчених програмістів, дизайнерів, верстальників і будь-яких інших необхідних проекту фахівців.
Фріланс в Україні і світі
На сьогоднішній день ринок фрілансу володіє величезним комерційним потенціалом і хорошими можливостями до подальшого розвитку.
Протягом наступних п'яти років цей ринок буде тільки зростати: оборот, кількість виконавців і замовників, а також види робіт що виконуються віддалено. За оцінками американської фріланс-платформи Elance, до 2020 року фрілансери складуть 60% всього світового ринку праці, оборот ринку фрілансу зросте до 46 млрд доларів.
Українські фрілансери також користуються популярністю в світі - за рахунок високого професіоналізму і низьких (порівняно з рештою в світі) цін на свої послуги. Так, за даними все тієї ж Elance, в 2014 році Україна зайняла 3-е місце в світі по заробітках фрілансерів.
На правах реклами
Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"