ГПУ зайнялась лікарями, які "намалювали" фальшивий діагноз Шепелеву
Генеральна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом внесення службовими особами Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги неправдивих даних у довідку про стан здоров’я колишнього народного депутата Олександра Шепелева.
Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГПУ.
Як повідомили в управлінні процесуального керівництва у кримінальних провадженнях Генеральної прокуратури, в рамках кримінального провадження, яке розслідується стосовно Шепелева було призначено комісійну судову-медичну експертизу для визначення стану його здоров’я, однак він відмовився від проведення медичних обстежень.
"В подальшому підозрюваного було госпіталізовано до Київської міської клінічної лікарні", - йдеться у повідомленні.
Разом з тим, за результатами проведеної фахівцями Міністерства охорони здоров’я перевірки, встановлено, що діагноз Шепелеву медики київської лікарні винесли безпідставно.
Нагадаємо, Шепелева було затримано у липні минулого року у місті Будапешт. Він розшукувався ГСУ МВС України за скоєння ряду злочинів. В подальшому, його екстрадували в Україну та взяли під варту.
Справу проти Шепелєва було порушено в 2012 році.
Його звинувачували в причетності до розкрадання коштів "Родовід Банку" на суму понад 220 млн грн, а також в участі спільно з бізнесменом Павлом Борульком в організації розкрадання держкоштів рефінансування Нацбанку на суму 315,3 млн грн у березні- травні 2009 року.
Шепелєв категорично заперечував звинувачення на свою адресу.
Згодом МВС України повідомило, що Шепелєв знаходиться в міжнародному розшуку за підозрою в замаху на вбивство і розкраданні коштів.
На початку липня 2013 Шепелєва затримали на 40 діб в Будапешті, де він жив з угорським паспортом, виданим на інше ім'я.
За інформацією угорських ЗМІ, Шепелєв і його дружина просили притулок в Угорщині, угорські компетентні органи відмовили їм у цьому.
Будапештський суд ухвалив, що Шепелєва повинні видати Україні.
Шепелев двічі обирався до парламенту за списками БЮТ, але в 2010 році був виключений з фракції і перейшов у фракцію Партії регіонів, звідки все ж згодом вийшов.
На парламентських виборах 2012 року балотувався по мажоритарному округу №13 ( Вінницька область) як самовисуванець, однак посів лише 7-е місце, зібравши 0,61 % голосів виборців.
Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"