Київ запросив арабський бізнес
У Києві 14-16 жовтня відбудеться інвестиційна конференція "Інвестиційні перспективи в Україні" з представниками країн Перської затоки.
Про це заявив заступник комітету Верховної ради з питань податкової та митної політики Костянтин Бондарев, повідомляє агентство "УНІАН".
За його словами, у жовтні в Києві планується провести другий етап інвестиційної конференції.
Бондарев зазначив, що Кувейт, Саудівська Аравія, Об`єднані Арабські Емірати мають серйозний фінансовий потенціал і готові вкладати кошти в Україну.
Він повідомив, що у травні 2009 року у Кувейті за ініціативою народного депутата і за підтримки девелоперського холдингу Universal Development Construction (UDC Holding) було проведено бізнес-форум "Україна-2009 - вдалий час для інвестицій", на якому були представлені більш як 40 державних і бізнес-проектів.
За його словами, найбільший інтерес арабських інвесторів викликали агропромислова, видобувна, будівельна, телекомунікаційна галузі, а також енергозберігаючі проекти. Зокрема, на форумі було укладено контракти в газодобувній і агропромисловій сфері.
Народний депутат повідомив, що профільний комітет ВР і UDC Holding розробляють інтернет-сайт у вигляді форуму, на якому бізнес зможе знайти відповідь на питання, як залучити кошти, дізнатися про нові заходи з інвесторами.
У свою чергу генеральний директор UDC Holding Леонід Богданов повідомив, що в жовтневій конференції планується участь практично всіх країн Перської затоки, а також шейхів, які видають підтвердження того, що проект відповідає вимогам нормам шаріату.
У програмі конференції планується участь проектів у транспорті, логістиці, сільському господарстві, виробництві продуктів харчування, туризмі, інформаційних технологіях, будівництві, банківській сфері.
Гендиректор холдингу зазначив, що українським компаніям, які бажають працювати з арабськими інвесторами, слід вивчити їхні традиції й законодавство. Зокрема, за законами шаріату неприпустимо інвестувати в бізнес-проекти, пов`язані з алкоголем, зброєю, азартними іграми.
Також арабські інвестори не надають кредитів, а входять до проекту як партнери, в основному з участю більш як 50%. При цьому співвідношення позикових коштів до власного капіталу української компанії не має перевищувати 25%.
Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"