"Криза змінила світогляд людей. Зараз вже можна приймати рішення, про які два роки тому складно було навіть говорити. Суспільство дійшло до висновку, що власність - не абсолют, вона може бути обмежена на користь суспільного інтересу".
23 лютого 2011, 17:34 — Сергій Лямець, ЕП
"Економіку країни слід піднімати з великого, а не з дрібного бізнесу. Скажу прямо: так, я лобіюю тільки великі банки. Дрібний бізнес в Україні рідко чесно платить податки". "Ну, про великий бізнес можна те саме сказати". "Нехай держава у повному обсязі виконує свої контролюючі функції". (Рос.)
22 лютого 2011, 18:52 — Сергій Лямець, Світлана Крюкова, ЕП
"Виходить, Арбузова можна привітати? Він вперше порушив закон". "А що робити, якщо зламається світлофор? Як юрист я не можу цього схвалити, але я підтримую це його рішення. Іноді керівник йде на ризик, беручи на себе персональну відповідальність за свої дії".
21 лютого 2011, 11:50 — Світлана Крюкова, Сергій Лямець, ЕП
"Реакція суспільства мені зрозуміла. EPIC справді не найбільша компанія на ринку". "Кажуть, що за нею стоїте особисто ви". "Зі мною цю компанію нічого не пов'язує". "А ще стверджують, що ви консультуєте покупців на кожному етапі приватизації". "Нехай говорять". (Рос.)
10 лютого 2011, 12:00 — Світлана Крюкова, для ЕП
Кризу використовували часто для виправдання своєї поганої роботи. Вона торкнулася будівельників, коли банки припинили кредитування. На мільйони скоротився випуск автомобілів, тому металурги постраждали. А машинобудівників це все похитнуло лише трохи, тому що газ треба качати, нафту добувати.
21 січня 2011, 11:47 — Андрій Черніков, ЕП
"Один з головних проектів - будівництво лінії метро на Троєщину. На нього у 2011 році хочемо виділити близько 1 мільярда гривень. Кінець будівництва заплановано на 2015 рік". "І це все? А куди поділися плани фінансування інших інфраструктурних об'єктів на кшталт будівництва тунелю під Дніпром?".
24 грудня 2010, 13:57 — Світлана Крюкова, для ЕП
"Те, що називали рекапіталізацією банків за участю держави в Україні, не було рекапіталізацією. Гроші пустили на вітер. Рекапіталізація - це відновлення банку. А про яке відновлення може йти мова, якщо через тиждень "рекапіталізовані" банки знову просять у держави кошти?"
22 грудня 2010, 18:43 — Сергій Лямець, Світлана Крюкова, ЕП
"Колись до вас потраплять закриті стенограми засідань уряду. Якщо ви їх почитаєте, то не побачите жодної без виступів міністра фінансів. Всі ті проблеми, які зараз стоять перед країною, можна було спрогнозувати і вирішити п'ять, три і два роки тому. Я про це говорив, однак не був почутий".
21 грудня 2010, 17:11 — Світлана Крюкова, Сергій Лямець, ЕП
"Розмови про падіння цін шкідливі. Припущення, що їх ми знизимо, призведуть до того, що людям доведеться записуватися на квартири. Їх не треба дурити. Потрібне житло - треба купувати нині, потім буде тільки дорожче".
6 грудня 2010, 16:16 — Дмитро Дєнков, ЕП
"Які у вас стосунки з президентом?". "Україна потребує конструктивної політики. Сподіваюся, Віктор Федорович впорається з цим завданням, тому що він явно керівник з великої літери. Я ставлюся до нього з великою симпатією і великою повагою". (Рос.)
19 листопада 2010, 11:52 — Сергій Лямець, ЕП
"Суспільство, на жаль, сприймає ситуацію з банком "Надра" як належне, з чим треба жити. Це неправильно, і "Надра" - не єдиний приклад. Я відчуваю і цю "чорну дірку", і інші. Є ще 10-20 банків у процесі закриття і ще банків 40, які навряд чи прибуткові."
10 листопада 2010, 14:37 — Сергій Лямець, ЕП
"Чим раніше ти покажеш збитки собі і людям, тим більше у тебе шансів далі працювати успішно. Райффайзен Банк Аваль показав у 2009 році 2 мільярда гривень збитків. Це було дуже ризиковано, бо поведінка клієнтів могла бути будь-якою."
8 листопада 2010, 19:09 — Сергій Лямець, ЕП
"Кажуть, з проектів стирчать вуха українських олігархів - Фірташа, Пінчука". "Я не буду нічого спростовувати. Я не згоден з формулюванням "стирчать вуха". Якщо в Україні виробляють сонячні батареї, то невже краще купувати іноземні? Це плюс чи мінус? Я думаю, що плюс."
5 листопада 2010, 14:25 — Сергій Лямець, ЕП
Центральний депозитарій - це всього лише центральний банк для ринку цінних паперів. Якщо немає нормально працюючої банківської системи, це не змінить нічого. В Україні потрібно створювати фондову, валютну, ф'ючерсну біржі. Наші товарні біржі мають працювали не заради штампика на контракті (Рос.).
20 жовтня 2010, 13:28 — Сергій Лямець, ЕП
Керівник Фонду соціального страхування - це людина, яка вкрала мільйони. У 2009 році він поцупив з системи "Укрпрофоздоровниці" 60 мільйонів гривень. Десять відсотків грошей від усіх проданих путівок йдуть йому в тумбочку. (Рос.)
7 жовтня 2010, 12:50 — Сергій Лямець, Світлана Крюкова, ЕП
"Одного разу я пояснив президенту свою позицію, після чого у нього зникли всі питання до мене. А як я міг вчинити інакше? Я вдруге очолюю комітет з соціальної політики. Виходить, якщо я покірно приймаю всі умови МВФ, то я - поганий "соціальщик". Я вважаю, що партія повинна пишатися мною".
5 жовтня 2010, 19:01 — Світлана Крюкова, Сергій Лямець, ЕП
"На чому плануєте заробляти?". "Не буде ПДВ-облігацій - будуть держоблігації, не буде держоблігацій - будуть кредити клієнтам. Найімовірніший варіант - буде все: і ПДВ-облігації, і облігації підприємств, хоча вони зараз неліквідні, і кредити". (Рос.)
1 жовтня 2010, 13:32 — Сергій Лямець, ЕП
"Іноді абоненти починають займатися субпровайдерством: через себе підключають сусідів. Навантаження на мережу зростає, і решта абонентів це відчуває. Ми боремося з цим юридично і технічно". "Невже таких людей у Києві так багато, що через них стрибає швидкість?". "Достатньо. 5%".
21 вересня 2010, 19:28 — Артем Захарченко, для ЕП
"Зараз, напевно, добре бути міністром економіки". "З якою метою?". "З лобістською". "Щоб розбагатіти трохи? Я не думаю. Міністр економіки з сьогоднішніми повноваженнями схожий радше на майбутнього клієнта Генеральної прокуратури".
17 вересня 2010, 12:46 — Світлана Крюкова, Євген Шпитко, Сергій Лямець, ЕП
"До вас звертаються за фінансовими консультаціями ваші колеги?". "Так, підходять. Я вже їм сказав: навесні ви посилили оподаткування дивідендів, які виводяться за кордон, - чого вам ще треба? Відстаньте. Дайте своїм бухгалтерам почитати цей опус - проект кодексу".
15 вересня 2010, 09:54 — Сергій Лямець, Світлана Крюкова, Євген Шпитко, ЕП