Навчалася у Києво-Могилянській Академії, Університеті Гронінгена (Нідерланди) та Київській школі економіки. Працює в Економічній правді з 2020 року. Спеціалізується на темах інфраструктури, агрокомплексу. Аналітикиня дата-проєкту Weekly Chart. Ведуча подкасту "Хроніки Економіки".
У Резервному фонді держбюджета, з якого уряд виділяє кошти на термінові потреби відбудови та фортифікації, залишилося всього пів мільярда гривень з 56 млрд грн передбачених на 2024 рік.
Верховна Рада може повернутися до ідеї підвищення ставки податку на додану вартість у пошуку можливостей наповнити державний бюджет, якому до кінця року не вистачає пів трильйона гривень.
Чому посеред року знадобилося шукати пів трильйона гривень на армію, які видатки скорочуватимуть та чи "друкуватиме" влада гривні? Розповідає голова комітету Верховної Ради з питань бюджету.
Кабінет міністрів на засіданні у вівторок затвердив Стратегію продовольчої безпеки до 2027 року. Серед запропонованих заходів – створення держрезервів, розмінування угідь та можливе регулювання цін на їжу.
Кабінет міністрів включив до переліку об’єктів великої приватизації два конфісковані російські підприємства: виробника будматеріалів ТОВ "АЕРОК" та Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат.
Чи не вперше українська делегація приїхала на міжнародну арену просити не просто грошей в бюджет, а інвестицій в економіку. Чим вдалось її представникам переконати іноземців вкладати в Україну?