Богдан Мірошниченко

журналіст, спецкор ЕП
Facebook
Усі публікації автора
"Авіалінії Антонова" вийдуть на рівень доходів 2021 року, попри втрату літаків
Попри втрату третини парку великих вантажних літаків, валовий дохід авіакомпанії АТ "Антонов" цього року досягне рівня 2021-го року.
"Антонов" виконав контракт ДСНС на виробництво пожежного літака Ан-32П
Контракт на модернізацію літака Ан-32Б до пожежної версії та його передачу рятувальникам було укладено в грудні 2021 року. 
Від ідеї до пострілу: як проєктують, виробляють та продають зброю в Україні
Замкнений всередині країни ринок озброєнь у 2024 році досягне 6 млрд дол. Як він влаштований?
Китайські санкції. Чи залишиться Україна без дронів та РЕБу?
1 вересня в Китаї почали діяти обмеження на експорт дронів та електроніки до них. Де тепер купувати БПЛА для Збройних Сил?
Шукаємо технаря. Чи може освіта перейти на воєнні рейки?
Вітчизняний військово-промисловий комплекс потребує кваліфікованих технічних спеціалістів і готовий підтримати їхнє навчання в університетах. Чи оберуть студенти спеціальності, які донедавна вважалися непрестижними?
Азійський оборонний тигр. Як Корея побудувала власну військову промисловість
Війна 1950-53-х років навчила південних корейців тому, що вони мають самі захищати свою державу. Схоже, що цей урок вони засвоїли.
В Україні працюють над відкриттям експорту озброєнь. Навіщо це під час війни?
Не маючи можливості реалізувати всю свою продукцію в середині країни оборонні компанії переносять виробничі потужності за кордон. Можливо саме це стало поштовхом для влади почати роботу над відкриттям експорту зброї.
Кредитне гальмо оборонної галузі. Чому виробникам зброї не дають пільгові позики
Виробники зброї для ЗСУ потребують обігових коштів, але банки не поспішають їх кредитувати або роблять це на загальних для бізнесу умовах. Без вирішення цієї проблеми постачання на фронт не збільшаться.
Рій дронів та божевільні покупці. Як інженери перетворюють виробництво FPV на велику індустрію
За неповні три роки FPV-дрони пройшли шлях еволюції від статусу "весільних" до основного засобу ураження ворога на полі бою. Куди далі рухатиметься ця галузь?
Зброярська дипломатія. Як Україна вибиває в союзників сотні мільйонів доларів на власне виробництво озброєнь
Через недостатнє фінансування замовлень з боку держави вітчизняні виробники зброї працюють на третину своїх потужностей. В уряді вирішили зменшити цей розрив коштами міжнародних партнерів. На скільки їм це вдається?
Збити шахед за 500 гривень. Світова гонка озброєнь переходить до бойових лазерів
Дорогим протиповітряним системам знайшлася дешева і технологічна відповідь – лазери. Вони вже навіть пройшли бойове хрещення шахедами. Щоправда, не в Україні.
Подарунок російській розвідці. Як Україна розкриває дані про власні оборонні заводи
Виробники зброї в Україні вимушені розкривати чутливу інформацію про свою діяльність, зокрема про їхнє місцезнаходження. І росіяни вже цим користуються.