Хроніка повільного згасання української металургії. Хто і як розвалював найбільшу галузь промисловості?
14 листопада 2024, 08:30 — Публікації
Український Bolt завершив 2023 рік поза межами першої десятки країн за оборотом, хоча раніше він входив до ТОП-5 лідерів.
8 листопада 2024, 17:58 — Новини
За останній рік автопарки, які співпрацюють з сервісом Bolt, оцінюють, що не менше 50% їх водіїв було мобілізовано.
8 листопада 2024, 14:42 — Новини
Керівник напряму райд-хейлінгу Bolt в Україні Сергій Павлик заявив, що розширення географії роботи сервісу у комендантську годину можливе, про те для цього потрібні чіткі правила.
8 листопада 2024, 14:14 — Новини
Для захисту своїх інтересів перед перспективою підвищення податків айтівці лякають скороченням інвестицій, падінням на 30% та масовими скороченнями. Які в них аргументи?
3 жовтня 2024, 10:00 — Публікації
ЕП дослідила питання ресурсів агресора: мобілізаційних, фінансових та технічних. Чи дійсно російська військова машина має необмежений ресурс?
21 червня 2024, 19:44 — Новини
Історія компанії, яка в найкращі свої часи володіла флотом з майже 300 суден і яка генерувала 10% валютної виручки всього СРСР. Як управлінські рішення призвели до її зникнення?
18 червня 2024, 09:00 — Публікації
Як зупинилося колись стратегічне підприємство з виробництва українських автомобілів.
26 липня 2023, 10:00 — Публікації
Які бувають портативні обігрівачі, скільки коштують і що потрібно врахувати при виборі? А також як змінилися ціни на популярні зимові товари?
30 вересня 2022, 12:30 — Новини
4 українські компанії міжнародних тютюнових корпорацій заявили про істотне зростання нелегального ринку з початку великої війни.
11 серпня 2022, 19:44 — Новини
4 українські компанії міжнародних тютюнових корпорацій за результатами першого кварталу 2022 року сплатили приблизно аналогічну суму податків, як і у 2021.
11 серпня 2022, 18:45 — Новини
Про що всі говорили на тижні.
17 липня 2022, 19:30 — Новини