Ціни на нафту обвалилися більш ніж на 31% на фоні того, що країни ОПЕК не змогли домовитися з іншими виробниками нафти про скорочення видобутку. Чого чекати Україні? (рос)
Британські компанії упродовж 2 років планують витратити 12 мільярдів фунтів (близько 15,66 млрд доларів) на заміну авто, які працюють на викопному паливі, на електромобілі.
Уряд Німеччини виділить додаткові 12,4 млрд євро між 2021 та 2024 роками та зробить перші кроки для допомоги компаніям і працівникам, які постраждали від спалаху коронавірусу.
Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) за підсумками 2020 року очікує зниження попиту на нафту на 90 тисяч барелів на добу за базовим сценарієм та на 730 тисяч - за песимістичним, падіння попиту трапиться уперше з 2009 року.
На тлі падіння цін на нафту на 30% європейські фондові індекси суттєво падають на початку торгів, провідні світові валюти подолали чотирирічні максимуми по відношенню до російського рубля.
Через глобальне поширення коронавірусу Федеральна резервна система США знизила процентну ставку на 0,5 п.п. - до 1-1,25% річних, проте зниження ставки в США може бути далеко не останнім у цьому році.
Ціни на нафту на азійських ринках обвалились більш ніж на 31% на початку торгів у понеділок, 9 березня, на тлі того, що країни ОПЕК не змогли домовитися з іншими виробниками нафти про скорочення видобутку.
Прес-секретар "Роснефти" Михайло Леонтьєв заявив, що угода з Організацією країн-експортерів нафти по зниженню видобутку нафти не відповідала інтересам РФ.