За розрахунками Антимонопольного комітету, доля бізнесу Ріната Ахметова на ринках вугілля не перевищує 35%. В електроенергетиці вона є ще меншою. З юридичної точки зору, Аметов є бездоганним власником, що вимушений працювати в умовах конкуренції.
В 2012 році Фонд держмайна планує завершити розпочатий в 2011 році розпродаж енергетичних компаній. При цьому очільник ФДМ Рябченко вже не обіцяє участі у приватизації іноземних компаній. Також з молотка підуть акції облгазів, які належать “Нафтогазу”, держшахти, на яких держава не заробить, та держмайно, яке нікому непотрібне.
Не може підприємець постійно жити в очікуванні перевірок. Він не може працювати з розумінням того, що його роботу у будь-який момент може паралізувати планова, не кажучи вже про позапланову, перевірка.
Сергій Овчинніков
Сергій Овчинніков, співголова ВГО „Громадянський рух „Вперед!”, голова громадської організації „Спілка водіїв України”
Цей матеріал стане у нагоді журналістам, які проводять вивчення діяльності чиновників та членів їх сімей. Юрист наводить юридичні підстави для проведення таких розслідувань. Ми навмисно зберегли текст оригіналу.
Ірина Кириченко
ПРО АВТОРА:
Ірина Кириченко, патентний повірений України, юрист ЮФ "Ілляшев та Партнери"
РЖД вважає, що причиною сходження у ніч на вівторок 17 цистерн з нафтою в Амурській області РФ став "злам бічної рами вантажного візка виробництва "Азовелектросталі".
Заступником міністра інфраструктури призначено Дмитра Демидовича, який з 2010 року по 2011 рік працював фінансовим директором ММК Ілліча, що входить до групи "Метінвест" Ахметова. До цього він працював у фінансовому управлінні дивізіону сталі і прокату компанії "Метінвест Холдинг", а також директором гірничорудного дивізіону "Метінвест Холдингу".
"З сьогоднішньої ночі офіційний сайт президента України атакують невідомі. Сайт МВС під атакою "ліг". В соцмережах поширюються заклики приєднатися до атаки сайтів держустанов в ім'я підтримки "сайтів-файлообмінників"... Чи розуміють ті люди, які атакують сайти, що вони роблять?", - запитала Чепак.
НБУ розробив механізм реорганізації Родовід Банку в санаційну установу, яка буде працювати з 20 млрд гривень проблемних кредитів державних і націоналізованих банків